Finlahko.sk

Životné poistenie na mieru

V živote každého človeka občas nastanú neočakávané situácie. Životné poistenie však ochráni Vás a Vašich blízkych pred finančnými ťažkosťami v týchto situáciách.

Pri vyberaní životného poistenie prioritou nie je však iba cena.

Pomôžeme Vám vybrať si najoptimálnejšie životné poistenie na základe Vašich očakávaní, situácie a rozpočtu.

Po konzultácii Vám pripravíme prehľadnú ponuku na mieru spolu s porovnaním jednotlivých možností.

Či už ide o rizikové životné, úrazové alebo poistenie k hypotéke, sme tu pre Vás. Hlavne nám ide o Vašu spokojnosť a preto sa Vás nepokúsime nachytať na skryté poplatky.

Finlahko.sk

Neživotné poistenie na mieru

Vlastníte nehnuteľnosť? Ak áno, ste pripravení niesť zodpovednosť za vytopenie susedov alebo na silný vietor ktorý vám odnesie strechu? Ochráňte si svoj aj druhých majetok a správajte kľudne s kvalitným a výhodným krytím na mieru.

Ako naši klienti máte možnosť uplatniť obchodné zľavy z poistenia. Taktiež vám vieme skontrolovať vaše aktuálne zmluvy zadarmo.

Naším cieľom je komplexná starostlivosť o klientov preto u nás vybavíte všetko na jednom mieste vrátane vinkulácii všetkých poistení pre všetky banky k hypotékam.

Potrebujete poistiť auto či motorku alebo len plánujete cestovať a mať pokryté všetky riziká? Treba byť pripravený na všetko. Môžete si sami uzavrieť poistenie na mieru. S našou kalkulačkou vám vypočítame najvýhodnejšie ponuky na trhu. Ak by ste potrebovali poradiť či konzultáciu stačí nás kontaktovať.

Výpočet PZP a CP rýchlo a jednoducho tu.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu.

Neváhajte nás kontaktovať!

Dohodnite si konzultáciu.

Kontaktovať
Chat
  • Laptop
  • Bill
Adresa

NB Finance s.r.o.
Farská 46, 949 01 Nitra
(1. poschodie)

Kontaktné možnosti +421 911 261 236 info@finlahko.sk
Nezabudnite nás sledovať!