“ Som maximálne spokojný so službami, všetko sa vyriešilo bez čakania a to žijem v Nemecku. Určite odporúčam :) ”

Google Review
Slavomír Borecký Auditor a šéf bezpečnosti Nemecko - Neustadt bei Coburg

“ S Natálkou už máme po rokoch ozajstný kamarátsky vzťah a pritom to začalo "obyčajnou" zmluvou- vybavovaním životnej poistky pre mňa a celú moju rodinku a postupne, ako život prichádzal s rôznymi etapami, ako bola napr. aj kúpa bytu a s tým spojené vybavovanie úveru, poistky, atď- pri všetkom sme sa mohli spoľahnúť práve na ňu- poradila nám vždy to, čo bolo pre nás najvýhodnejšie a viem, že sa na ňu budem môcť vždy spoľahnúť, pretože je to úplne o niečom inom, keď človeka práca baví a v jeho prioritách je ochota pomôcť a vybrať to, čo je pre Vás najvýhodnejšie :) ”

Google Review
Lucka a Branko Kolloví Gastro Nitra

“ Dobrý deň , vybavenie HÚ v roku 2019 bolo pre mňa veľmi jednoduché , pretože som spoznala a oslovila pani Natáliu Búšovú, ktorá mi vo všetkom rada a ochotne poradila a pomohla. Jej profesionálny, flexibilný, rýchly a ľudský prístup mi ušetril veľa času. Oceňujem hlavne kvalitný hypotekárny servis a poskytnutie všetkých potrebných informácií. Takisto som ju oslovila v roku 2022 ohľadne životného poistenia, opäť ľudský prístup a odborné poradenstvo. Touto cestou by som sa jej chcela srdečne poďakovať za jej trpezlivosť a ochotu. Jednoznačne odporúčam. V budúcnosti ak budem riešiť buď refinancovanie alebo podobné záležitosti určite sa obrátim na vás. ”

Google Review
Eva Francova dentálna hygienička Nitra

“ Profesionalita, odbornosť a prehľad v oblasti všetkých finančných produktov na trhu. Maximálna časová flexibilita, okamžitá spätná väzba (aj cez sviatky a víkendy). Som naozaj spokojný a určite budem odporúčať aj ďalej! Hypotekárny uver a poistenie určite už len tu! Ďakujem :) ”

Google Review
Dominik Plichta Podnikateľ Nitra

“ Odporúčam som veľmi spokojná, nakoľko som už dlhoročná klientka. V minulosti sme riešili hypotéku a aj napriek vzdialenosti bolo to promtné, dôverujem a aj preto som si vybrala Vás, než tu niekoho cudzieho po blízku. Ďalej úrazové, životné poistenie, poistenie na dom alebo PZP behom chvíľky hotové. Prajem veľa úspechov a spokojných klientov. ”

Google Review
Viera Regecová predavačka Kežmarok

“ Som veľmi vďačná najmä za to, že mi vieš nájsť produkty presne pre mňa, vždy to je ľahký priebeh, všetko mi vysvetlíš, a v neposlednom rade si tu pre mňa aj víkendy a hocikedy keď napíšem. :) ”

Google Review
Zuzana Langova manažérka v Peugeot Hlohovec

“ Som spokojný so spoluprácou a hlavne veľké ďakujem, že ste mi ušetrili € keď sme refinancovali úver. Aj napriek tomu,že robím v Nemecku zjednodušili ste mi vybavovanie, sám by som to nedal. Robíte svoju prácu profesionálne a ľudský. Odporúčam každému. ”

Google Review
Lukáš Gallik murár Kežmarok
Neváhajte nás kontaktovať!

Dohodnite si konzultáciu.

Kontaktovať
Chat
  • Laptop
  • Bill
Adresa

NB Finance s.r.o.
Farská 46, 949 01 Nitra
(1. poschodie)

Kontaktné možnosti +421 911 261 236 info@finlahko.sk
Nezabudnite nás sledovať!